Zjistit dostupnost

Restaurace Letoviska Chobot

Letovisko Chobot je znovu otevřeno !!! Přivítáme Vás v naší unikátní letní terase, která má svůj vlastní systém nejen podlahového vytápění. Takže u nás je teplo, i když venku prší a je kosa.  Anebo je tam příjemně, když venku praží sluníčko a my netopíme. Nabídneme Vám vše z našeho stálého i týdenního menu a k tomu ještě denní nabídku.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot. TUTO SOBOTU JE AREÁL PRO VEŘEJNOST UZAVŘEN Z DŮVODU VESELKY. DĚKUJEME

Těšíme se na vás.


Hned u restaurace se nachází jezírko s vodopádem. Dále pak grilovací terasa, kde vám můžeme upéct například prasátko, velikou krůtu, či cokoliv podle vašeho přání. Také zde udíme svoje klobásky nebo ryby a maso. Grilování je samozřejmostí.

Uvnitř restaurace je dominantní portál s krbem a bar. V oddělené části restaurace je prostor pro 80-90 lidí, který je určen pro školení a akce, které vyžadují soukromí. Domácímu zvířectvu  je však vstup do restaurační části zapovězen. 

Na čepu je skvěle vychlazená plzeňská 12° a Gambrinus 11°. Z kuchyně pak dostanete výbornou českou klasiku.

A posezení přímo u jezírka s výbornou kávou a našimi domácími zákusky ve vás vyvolá pocit vnitřního klidu a pohody. A skvěle se zde chytají lelky!

Máme otevřeno od středy do neděle. Snídaně pro ubytované hosty jsou po celý týden. Jinak v pondělí odpočíváme a v úterý děláme vše pro to, abysme vám mohli do konce týdne nabídnou vše ve špičkové kvalitě.