Zjistit dostupnost

Restaurace Letoviska Chobot 

Restaurace Letoviska Chobot je otevřena pouze pro hotelové hosty, svatby, firemní a soukromé akce a to 7 dní v týdnu. Objednat si můžete ale i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Nejlépe alespoň 2 dny dopředu. 

Letní terasa má speciální vytápění, díky kterému je zde nádherné teplo i když venku mrzne a je v provozu celou zimu. 

Navíc si můžete objednat dopředu zážitkové 5chodové menu, za akční cenu 490,-Kč a nezapomenutelně si pochutnat na následujících dobrotách.

Amuse bouche

Naše vepřová paštika s želé z červené řepy, brusinkami, chips s kukuřičné mouky

Houbový extrakt, zjemněný smetanou

Sorbet

Váleček dančího hřbetu, pečená dýně a řapíkatý celer , gel z červené řepy, fialová mrkev, omáčka z modrých hroznů z naší révy -případně alternativy

Krém Chiboust s chutí máty s ovocem a pusinkou s listového těsta

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.


Hned u restaurace se nachází jezírko s vodopádem. Dále pak grilovací terasa, kde vám můžeme upéct například prasátko, velikou krůtu, či cokoliv podle vašeho přání. Také zde udíme svoje klobásky nebo ryby a maso. Grilování je samozřejmostí.

Uvnitř restaurace je dominantní portál s krbem a bar. V oddělené části restaurace je prostor pro 80-90 lidí, který je určen pro školení a akce, které vyžadují soukromí. Domácímu zvířectvu  je však vstup do restaurační části zapovězen. 

Na čepu je skvěle vychlazená plzeňská 12° a Gambrinus 11°. Z kuchyně pak dostanete výbornou českou klasiku.

A posezení přímo u jezírka s výbornou kávou a našimi domácími zákusky ve vás vyvolá pocit vnitřního klidu a pohody. A skvěle se zde chytají lelky!