Zjistit dostupnost

Restaurace Letoviska Chobot 

Od května bohužel zklameme všechny návštěvníky restaurace, protože od 1.5. přecházíme na hotelový režim a naše kuchyň bude od této chvíle pouze pro hotelové hosty. Je to pro nás velký skok, ale není možné věnovat se všemu úplně naplno. A areál Chobot byl vystavěn právě jako ubytovací zařízení a proto musíme dát přednost hotelovým hostům. Děkujeme za pochopení.

Restaurace je tedy nově otevřena pouze pro hotelové hosty, svatby, firemní a soukromé akce a to 7 dní v týdnu. Objednat si můžete ale i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Nejlépe alespoň 2 dny dopředu.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.


Hned u restaurace se nachází jezírko s vodopádem. Dále pak grilovací terasa, kde vám můžeme upéct například prasátko, velikou krůtu, či cokoliv podle vašeho přání. Také zde udíme svoje klobásky nebo ryby a maso. Grilování je samozřejmostí.

Uvnitř restaurace je dominantní portál s krbem a bar. V oddělené části restaurace je prostor pro 80-90 lidí, který je určen pro školení a akce, které vyžadují soukromí. Domácímu zvířectvu  je však vstup do restaurační části zapovězen. 

Na čepu je skvěle vychlazená plzeňská 12° a Gambrinus 11°. Z kuchyně pak dostanete výbornou českou klasiku.

A posezení přímo u jezírka s výbornou kávou a našimi domácími zákusky ve vás vyvolá pocit vnitřního klidu a pohody. A skvěle se zde chytají lelky!