Zjistit dostupnost

Restaurace Letoviska Chobot

V Letovisku Chobot jedeme na plný pecky. V letní terase je příjemně, i když venku praží sluníčko. A když se udělá chladno, zatopíme v krnu a zase je dobře.  Nabídneme Vám vše z našeho stálého i týdenního menu a k tomu ještě denní nabídku. Mezi 15. a 17.hodinou je nabídka jídel omezena na denní nabídku, trojobal a studené předkrmy. Ale od 17h zase jedeme večerní skvělou nabídku jídel.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot.

Těšíme se na vás. Ovšem pozor, v září jsou všechny soboty obsazeny veselkami !

Otevřeno je středa, ve čtvrtek a v neděli od 11 do 20h. V pátek a v sobotu do 23h.


Hned u restaurace se nachází jezírko s vodopádem. Dále pak grilovací terasa, kde vám můžeme upéct například prasátko, velikou krůtu, či cokoliv podle vašeho přání. Také zde udíme svoje klobásky nebo ryby a maso. Grilování je samozřejmostí.

Uvnitř restaurace je dominantní portál s krbem a bar. V oddělené části restaurace je prostor pro 80-90 lidí, který je určen pro školení a akce, které vyžadují soukromí. Domácímu zvířectvu  je však vstup do restaurační části zapovězen. 

Na čepu je skvěle vychlazená plzeňská 12° a Gambrinus 11°. Z kuchyně pak dostanete výbornou českou klasiku.

A posezení přímo u jezírka s výbornou kávou a našimi domácími zákusky ve vás vyvolá pocit vnitřního klidu a pohody. A skvěle se zde chytají lelky!

Máme otevřeno od středy do neděle. Snídaně pro ubytované hosty jsou po celý týden. Jinak v pondělí odpočíváme a v úterý děláme vše pro to, abysme vám mohli do konce týdne nabídnou vše ve špičkové kvalitě.