Zjistit dostupnost

Restaurace Letoviska Chobot 

V Letovisku Chobot jedeme na plný pecky. V letní terase je příjemné teplo, protože topíme nejen v krbu. A navíc má letní terasa unikátní systém podlahového topení. Nabídneme Vám vše z našeho týdenního menu a k tomu ještě denní nabídku. 

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot.

Těšíme se na vás.

Otevřeno je v pátek a v sobotu do 23h. V neděli pak do 20h. V pondělí a úterý máme za normálních okolností zavřeno. Středy a čtvrtky jsou vyhrazeny pro soukromé a firemní akce na objednávku.


Hned u restaurace se nachází jezírko s vodopádem. Dále pak grilovací terasa, kde vám můžeme upéct například prasátko, velikou krůtu, či cokoliv podle vašeho přání. Také zde udíme svoje klobásky nebo ryby a maso. Grilování je samozřejmostí.

Uvnitř restaurace je dominantní portál s krbem a bar. V oddělené části restaurace je prostor pro 80-90 lidí, který je určen pro školení a akce, které vyžadují soukromí. Domácímu zvířectvu  je však vstup do restaurační části zapovězen. 

Na čepu je skvěle vychlazená plzeňská 12° a Gambrinus 11°. Z kuchyně pak dostanete výbornou českou klasiku.

A posezení přímo u jezírka s výbornou kávou a našimi domácími zákusky ve vás vyvolá pocit vnitřního klidu a pohody. A skvěle se zde chytají lelky!