Zjistit dostupnost

 

Znáte ten pocit, kdy kvůli starostem a stresu již nejste schopni normálně v klidu uvažovat? Navíc letošní rok byl co se týče náročnosti  absolutně ojedinělý.

 

Všichni si potřebujeme pořádně odpočinout. Odjet mimo město, kochat se přírodou, poslouchat zpěv ptáků - vyčistit si hlavu.
  Přesně pro tento účel byl z gruntu předělán dovolenkový areál v Kácově n.Sázavou. Ze starého a zchátralého areálu bylo z citem vybudováno místo, kde se sloučí klid a pohoda se zážitkem. Není to místo, kde by se z turistů tahaly peníze. Majitel chtěl s láskou vytvořit prostor, kde se budou všichni cítit dobře, kde se můžou zastavit a nadechnout. Sám říká, že tady v Letovisku Chobot plyne čas tak nějak pomaleji…

 

Nabízí se tu zázemí, díky němuž si skutečně budete mít možnost odpočinout, o nic se nestarat a jen BÝT. Být s přírodou, lidmi jako Vy, sami se sebou. Co víc si všichni můžeme zrovna toto léto přát. A  hlavní slogan letoviska zní: „Přijeďte k nám chytat lelky!“

 

 

  


  V celém areálu je, mezi energií nabitými břízami, patnáct apartmánů pro dvě osoby s možností přistýlky. Každý je vybaven kuchyňkou, koupelnou, manželkou postelí, či dvěma oddělenými lůžky a přistýlkou. Dále je zde jeden velký apartmán pro čtyři s jednou přistýlkou, který je i bezbarierový a dá se u něj přímo parkovat.
  Ke každému apartmánu náleží letní terasa s kuchyňskou linkou. Sami dobře víte, jaká je to pohoda si v létě uvařit venku a kochat se přírodou ve vlastní komfortní zóně.


  A pokud budete mít náladu vyrazit mezi lidi a dát si něco dobrého “venku”, stačí sejít pár kroků po cestičce od apartmánu dolů. Nemůžete přehlédnout restauraci s velkou letní terasou, jezírkem a vodopádem, kde vaří jak jinak než s láskou!

  


  Přijeďte tedy do Chobota! Místa, které bylo vybudováno z lásky ke Kácovu, zdejšímu kraji a celému životu. U restaurace vás zvou dovnitř tato slova.
 

  “Buď vítán, kdo s dobrým srdcem přicházíš”. 

 

Pokud budete chtít dozvědět se o tomto nádherném místě víc, navštivte je. Pro začátek můžete na stránkách www.letoviskochobot.cz