Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


Apartmánový hotel "Letovisko Chobot"  je ideální místo pro svatby, firemní a soukromé akce. Naši kuchaři dokáží vykouzlit skvělé rauty či servírované obědy a večeře. Školící místnost je vybavena technologicky, ale nabízí zároveň dostatečné pohodlí.  Pro případné drobné oslavy či setkání si můžete objednat i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Ubytování je mimo období letních prázdin možné pouze pro skupiny od 4 apartmánů nebo po dohodě na tel.607559401.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Nově máme některé apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.

Dokonce si můžete pronajmout náš venkovní wellness sud nebo privátní saunu !

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Líbilo se nám vše. Vybavení chatky perfektní, vše sladěné s přírodou, detaily jako bylinky a květiny na předzahrádce, balzám na duši, budí Vás zpěv ptáků, čerpáte energii pod korunami stromů. Postele a matrace lepší než doma, spalo se nám jako v bavlnce. Pan majitel úžasný člověk, vstřícný, milý, dal do toho srdce a je to vidět. Nešetřil na vybavení, detaily precizní práce.. Restaurace příjemná, krb, teplíčko, kontakt s přírodou, jídlo vynikající! Opravdu je vidět, že to dělá někdo, kdo tomu rozumí.. a srdcem. Užijete si perfektní dovolenou, výlety do okolí u řeky a do Zruče atd. nádhera. Přijeďte.

Hodnocení    -  Vendula Škrabánková

skvělý personál v restauraci

Hodnocení    -  Markéta

Je to prostě komfort ve věech směrech

Hodnocení    -  Anonym

●Krásné klidné ubytování. Chatky skvěle zařízené a vybavené. Měli jsme i krásně připravenou postýlku pro 3měs.holčičku ●Jídlo perfektní. Snídaně bohaté a večeře jedna velká mňamka ? ●Krásná příroda kolem ● Příjemný pan majitel

Hodnocení    -  Nicol

Moc hezké ubytování, přítel má rád golf, který je kousek od letoviska.

Hodnocení    -  Jitka

Výborné vybavení v apartmánu, vše v perfektním stavu, bylo zde vše co je třeba (kuchyňské nádobí, spotřebiče, ručníky, povlečení), vynikající snídaně i jídla na objednávku v restauraci, skvělý přístup personálu a pana majitele, držovaný celý areál jako stvořený k odpočinku a relaxaci.

Hodnocení    -  Dana Albrechtová

Úžasné jídla, perfektní personál se kterým se dá domluvit snad na všem. A ty ranní palačinky, vlastní chléb, atd. :-)

Hodnocení    -  Zbyněk

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail