Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


V apartmánovém hotelu "Letovisko Chobot" máme od 10.10.2023 do 31.3.2024  pobyty v týdnu za zvýhodněnou cenu, avšak bez snídaní, jelikož restaurace je otevřena pouze o víkendu. Pobyty o víkendu fungují tedy bez omezení, restaurace je normálně otevřena a ubytování je včetně snídaní, případně polopenzí, či zážitkových večeří. Restaurace je otevřena pouze pro hotelové hosty, svatby, firemní a soukromé akce. Objednat si můžete ale i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Nejlépe alespoň 2 dny dopředu.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Nově máme některé apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.

Dokonce si můžete pronajmout náš venkovní wellness sud nebo privátní saunu !

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Je to prostě komfort ve věech směrech

Hodnocení    -  Anonym

Byli jsme spokojeni.

Hodnocení    -  Anonym

Čistota, vybavení a účelnost uspořádání interiéru. Klidně prostředí. Přístup personálu. Kvalitní kuchyně. Čerstvé palačinky k docela bohaté snídani. Využívání místních zdrojů (mošt Kácovka, chléb). Vodní svět skvělý nejen pro děti.

Hodnocení    -  Zdeněk

Chutna kuchyne, mily sefkuchar, hezke prostredi, udrzovana zelen Komfortni pro ty co ocekavaji letovisko a dostanou hezkou skvele zarizenou a vybavenou chatku

Hodnocení    -  Michal

Výborné snídaně,krásné a úhledné prostředí,udržovaný park.Personál ochotný,usměvavý,nic není problém.Prostě jste jedničky a vše bylo super????????.Palačinky je výborný nápad ????????????

Hodnocení    -  Zdenek Kollar

Krásné a čisté ubytování. Velmi ochotná a příjemná obsluha v restauraci. Mohu jen doporučit.

Hodnocení    -  Aleš Kaplan

Chutna kuchyne, vodni svet (nejen pro deti), ubytovani, ochotny a pratelsky personal

Hodnocení    -  Lucie

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail