Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


V apartmánovém hotelu "Letovisko Chobot" jsme od května připraveni na letní sezónu. Restaurace je nově otevřena pouze pro hotelové hosty, svatby, firemní a soukromé akce. Objednat si můžete ale i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Nejlépe alespoň 2 dny dopředu.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Nově máme 3 apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Pobyt byl skvely...ubytovani velmi utulne,ciste a skvele vybavene (mikrovlna,lednice,mycka,pracka,fen na vlasy atd),postele velmi prijemne-spalo se velmi dobre,krasna venkovni terasa s posezenim,parkovani hned vedle apartmanu,velmi mily personal,vitane jsou male deti i pejsci,pro deti je tu skluzavka,truhla s hrackami,trampolina... luxusni snidane-kazdy si vybere dle chuti,byli jsme i na veceri-take velmi dobre jidlo (velmi si zakladaji na kvalite-cerstva zelenina ze zahrady,domaci chleb)...

Hodnocení    -  Šárka Hašlarová

Vše bylo naprosto úžasné! Vstřícnost personálu na jedničku. Určitě se někdy vrátíme, jen si příště objednáme lepší počasí ????

Hodnocení    -  Eva

Dobře vybavená a čistá chata. Zajímavě řešená restaurace.

Hodnocení    -  Irena

Ubytování čisté a hezké, postele pohodlné, personál se k nám choval skvělé. Jídlo výborné,byli jsme spokojeni. A nesmím zapomenout pochválit dobře čepovanou Plzeň! Určitě se vrátíme.

Hodnocení    -  Anonym

Je to prostě komfort ve věech směrech

Hodnocení    -  Anonym

Jsme s Chobotem moc spokojení, vrátili jsme se po roce a doufáme, že za rok budeme moci přijet zas

Hodnocení    -  Hana Jenčíková

Nejlepší letovisko kde jsem byl. Velice děkuji

Hodnocení    -  Nikola Brzková

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail