Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


Chobot gril kout jede od středy do neděle na plný pecky a otevřeno je od 11 do 19h. V nabídce jsou grilovaná kuřata, hamburgery, vepřová žebra, saláty, hranolky a další denní nabídky. Vše z našeho gril koutu si můžete lehce odnést a skoro ve stejné kvalitě konzumovat později v autě, doma nebo kdekoliv v našem areálu. Jen Vás nemůžeme pustit do restaurace. Ale v našem areálu je spousta krásných míst, kde si můžete při procházce sednout. Přijďte ochutnat!

Těšíme se na vás.


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Báječně strávená dovolená na úžasném místě. Luxusně zařízené chatky, velmi ochotný personal a skvělé snídaně a jídlo. Byli jsme velmi spokojeni.

Hodnocení    -  Simona

Prijemne prostredi, vsude cisto a perfektni obsluha.

Hodnocení    -  Lucie

Vybavení na úrovni hotelu přístup personálu obsluha restaurace jídlo v restauraci i ceny za něj

Hodnocení    -  Jiří

Moderně a prakticky řešené ubytování s citem začleněné do přírody.

Hodnocení    -  Petra

Ubytování, klid, jídlo, dřevěné doplňky, ochota, čistota...

Hodnocení    -  Jan

Líbilo se nám všechno a pobyt bychom si někdy rádi zopakovali a to na delší dobu, je to nejen krásné letovisko, ale u skvělá lokalita na výlety (a to bydlíme jen pár kilometrů dolů po Sázavě).

Hodnocení    -  Jana Zmeškalová

Klidné prostředí,chatka luxusně zařízena.Byl to ten pravý relax a odpočinek.Byla jsem tam se svou 9letou dcerou,moc se jí tam líbilo.A hlavně si pochutnala na svíčkové omáčce,kterou si ve vaší restauraci dala.Jídlo bylo také luxusní.Už se těšíme na příští rok,určitě přijedeme.Měli jsme chatku č.13 tak budeme doufat,že ji budeme mít opět.Krásný den a s pozdravem Marušáková

Hodnocení    -  Ivana

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail