Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


Apartmánový hotel "Letovisko Chobot"  je ideální místo pro svatby, firemní a soukromé akce. Naši kuchaři dokáží vykouzlit skvělé rauty či servírované obědy a večeře. Školící místnost je vybavena technologicky, ale nabízí zároveň dostatečné pohodlí.  Pro případné drobné oslavy či setkání si můžete objednat i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Ubytování je mimo období letních prázdin možné pouze pro skupiny od 4 apartmánů nebo po dohodě na tel.607559401.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Nově máme některé apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.

Dokonce si můžete pronajmout náš venkovní wellness sud nebo privátní saunu !

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Krásný, prostorný a dobře vybavený apartmán č. 15 . Skvělé bylo, že jsme si mohli sami regulovat topení v chatě a že jsme v noci nemrzli. Byli jsme tam s našimi dvěma fenkami a byli jsme velice spokojení.

Hodnocení    -  Jiří

Best short vacation

Hodnocení    -  Anonym

Prijemne prostredi, vsude cisto a perfektni obsluha.

Hodnocení    -  Lucie

Ubytování čisté a hezké, postele pohodlné, personál se k nám choval skvělé. Jídlo výborné,byli jsme spokojeni. A nesmím zapomenout pochválit dobře čepovanou Plzeň! Určitě se vrátíme.

Hodnocení    -  Anonym

VŠE ????

Hodnocení    -  Dagmar

Dobrý den, prostě hodnotíme na 200% Žádné mínus ,jen samé plusy. Doporučíme všem přátelům. Drobná Alena

Hodnocení    -  Alena

Letovisko Chobot se stal každoročním místem, v kterém moc rádi trávíme čas. Najdete zde né jen naprosto krásné ubytování, ale i výjimečné stravování. Personál je opravdu skvělí a velice ochotný já musím všem toto místo jedině doporučit. Každý kdo toto místo navštíví se bude moc rád vracet. Krásný pobyt všem přeje Lubomir Radek

Hodnocení    -  Lubomír Řádek

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail