Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


V apartmánovém hotelu "Letovisko Chobot" jsme od května připraveni na letní sezónu. Restaurace je nově otevřena pouze pro hotelové hosty, svatby, firemní a soukromé akce. Objednat si můžete ale i společný oběd či večeři a to již od 10 osob. Nejlépe alespoň 2 dny dopředu.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Nově máme 3 apartmány vyhrazeny i pro ubytovaní s malými dom. mazlíky.

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  V zimě jsou vytopeny a nabízí plný komfort.

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Chutna kuchyne, mily sefkuchar, hezke prostredi, udrzovana zelen Komfortni pro ty co ocekavaji letovisko a dostanou hezkou skvele zarizenou a vybavenou chatku

Hodnocení    -  Michal

Jak a čím začít? .... Líbilo se nám vše, výborné jídlo, velmi vstřícný personál, vytopený apartmán a wellnes v podobě vířivky v sudu :-) Při příležitosti 10 let našeho seznámení jsme si tento víkend užili na 100% - doporučujeme!!! Zdraví Iveta a Petr Matějkovi

Hodnocení    -  Iveta Pulcová

Krása

Hodnocení    -  Anonym

Klídek a pohoda. Skvělá restaurace.

Hodnocení    -  Pavel

Krásné a čisté ubytování. Velmi ochotná a příjemná obsluha v restauraci. Mohu jen doporučit.

Hodnocení    -  Aleš Kaplan

Čisté, nové, příjemné ubytování. Perfektní personál, který nám ve všem vyšel vstříc. Výborná večeře i snídaně.

Hodnocení    -  Hana

Líbilo se nám vše. Vybavení chatky perfektní, vše sladěné s přírodou, detaily jako bylinky a květiny na předzahrádce, balzám na duši, budí Vás zpěv ptáků, čerpáte energii pod korunami stromů. Postele a matrace lepší než doma, spalo se nám jako v bavlnce. Pan majitel úžasný člověk, vstřícný, milý, dal do toho srdce a je to vidět. Nešetřil na vybavení, detaily precizní práce.. Restaurace příjemná, krb, teplíčko, kontakt s přírodou, jídlo vynikající! Opravdu je vidět, že to dělá někdo, kdo tomu rozumí.. a srdcem. Užijete si perfektní dovolenou, výlety do okolí u řeky a do Zruče atd. nádhera. Přijeďte.

Hodnocení    -  Vendula Škrabánková

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail