Zjistit dostupnost

Letovisko chobot 


V Letovisku Chobot jedeme na plný pecky. V letní terase je příjemně, i když venku praží sluníčko. A když se udělá chladno, zatopíme v krnu a zase je dobře. . Nabídneme Vám vše z našeho stálého i týdenního menu a k tomu ještě denní nabídku.

Tak přijďte pobejt do Letoviska Chobot

Těšíme se na vás.

Otevřeno je středa, ve čtvrtek a v neděli od 11 do 20h. V pátek a v sobotu do 23h. Ovšem pozor, v září jsou všechny soboty obsazeny veselkami !

Vstup do restaurace a apartmánů je zvířatům zapovězen.

 


Přijeďte k nám chytat lelky

 

Obytná část areálu se nachází v krásné přírodě. Bungalovy, ačkoliv jsou umístěny ve stráni, jsou dostupné autem tak, abyste nemuseli své věci nosit od hlavního parkoviště, které je umístěno u restaurace. Každý bungalov má svoji terasu,  květinovou či bylinkovou zahrádku a spoustu zeleně okolo.  

A doporučenou zábavou je zde chytání lelků !

 


Restaurace Letoviska Chobot

  

Recenze hostů

Líbilo se nám všechno a pobyt bychom si někdy rádi zopakovali a to na delší dobu, je to nejen krásné letovisko, ale u skvělá lokalita na výlety (a to bydlíme jen pár kilometrů dolů po Sázavě).

Hodnocení    -  Jana Zmeškalová

Vše

Hodnocení    -  Jaroslav

Vstřícnost , ochota a příroda

Hodnocení    -  Jana Humňalová

Výborné vybavení v apartmánu, vše v perfektním stavu, bylo zde vše co je třeba (kuchyňské nádobí, spotřebiče, ručníky, povlečení), vynikající snídaně i jídla na objednávku v restauraci, skvělý přístup personálu a pana majitele, držovaný celý areál jako stvořený k odpočinku a relaxaci.

Hodnocení    -  Dana Albrechtová

Úžasné prostředí, super personál, čiste a útulné bydlení. Smekáme klobouk co bylo vybudováno s láskou a úctou k přírodě. Veliká spokojenost a určitě doporučíme. Děkujeme Grygierovi

Hodnocení    -  Regina Grygierova

Vynikajici jidlo, velmi mila obsluha

Hodnocení    -  Mária

Krásné ubytování, výborná kuchyně, milý a ochotný personál.

Hodnocení    -  Jitka

Novinky

Nový rodinný apartmán k dispozici

Právě si můžete zarezervovat nově dokončený prostorný rodinný apartmán pro 4+1.  Tento apartmán je vhodný a přizpůsobený i pro invalidy. Parkování je možné v letní terase.  

Zobrazit detail

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Zobrazit detail

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

A pokud u nás budete s něčím nespokojeni, určitě nám to také sdělte. Tato zpětná vazba nám pomůže naše služby zlepšovat. 

Děkujeme.

Zobrazit detail

V sobotu 6.6. je areál uzavřen

V sobotu 6.6. je areál uzavřen z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit detail